top of page

Faliyetlerimiz

Tasarım & Üretim için çözüm ortaklığı

PCB Tasarım ve üretim
PCB Dizayn & Üretim

İstenilen ebat ve malzemede PCB üretimi yapılmaktadır. Hazır PCB'nizi ürete bildiğimiz gibi baskı devre tasarımıda yapabilir bu konularda size çözüm ortaklığı suna biliriz. 
 

Bilgisayar yazılımı
Bilgisayar yazılımı

Tasarımsal nedenlerden ötürü gerek duyulan elektronik kartların bilgisayar destekli çalışması amacı ile bilgisayar yazılımı yapılmaktadır. Firmamız siz müşterilerimizin tasarımlarınızda bilgisayar programı ihtiyacı duyuyorsanız bu konudada hizmet vermektedir.

Elektronik devre tasarım ve üretim
Devre Dizayn & Üretim

İhtiyaç duyduğunuz devre tasarımını yapabiliriz. Firmamız analog ve dijital devre elemanları ile ihtiyacınıza yönelik tasarım geliştirebilir veya sizin üretmek istediğiniz devre kartını uygun fiyatlarda ürete biliriz.
 

Plastik kutu tasarım ve imalatı
Plastik kutu & Panel etiketi tasarım ve üretimi

Firmamız siz müşterilerimizin üretmek istediğiniz mamulün son nokta ihtiyaçlarına kadar destek olmak amaçlı gerek yurt içi gerek yurt dışı bağlantılarımızla nihayi amcacınıza kadar çözüm ortaklığı sunmaktadır. Devre kartınız için ihtiyac duyacağınız Plastik kutunuzun veya aksamlarının tasarımını ve üretimini biz gerçekleştire biliriz.

PIC entegre Programlama
Programlanabilir IC

Günümüz şartlarında dijital veya analog devrelerin işlevini yerine getirmekte zorlandıkları noktalarda artık programlana bilir mikrodenetleyici entegreler görev almaktadır. Bu programlana bilen entegreler kartın küçülmesine ayrıca daha işlevsel hale gelmesine neden olmaktadır.

Yan sanayi imalat
İmalat & Yansanayi

Üretim için gerekli tüm bağlantıları gerçekleştirdiğimiz gibi yansanayi ihtiyaçlarınızıda karşılaya biliriz. İthalatı veya imalatı gerekli tüm noktalarda firmamız çözüm ortaklığı sunmaktadır.
 

bottom of page