Faliyetlerimiz

Tasarım & Üretim için çözüm ortaklığı

PCB Dizayn & Üretim

İstenilen ebat ve malzemede PCB üretimi yapılmaktadır. Hazır PCB'nizi ürete bildiğimiz gibi baskı devre tasarımıda yapabilir bu konularda size çözüm ortaklığı suna biliriz. 
 

Bilgisayar yazılımı

Tasarımsal nedenlerden ötürü gerek duyulan elektronik kartların bilgisayar destekli çalışması amacı ile bilgisayar yazılımı yapılmaktadır. Firmamız siz müşterilerimizin tasarımlarınızda bilgisayar programı ihtiyacı duyuyorsanız bu konudada hizmet vermektedir.

Devre Dizayn & Üretim

İhtiyaç duyduğunuz devre tasarımını yapabiliriz. Firmamız analog ve dijital devre elemanları ile ihtiyacınıza yönelik tasarım geliştirebilir veya sizin üretmek istediğiniz devre kartını uygun fiyatlarda ürete biliriz.
 

Plastik kutu & Panel etiketi tasarım ve üretimi

Firmamız siz müşterilerimizin üretmek istediğiniz mamulün son nokta ihtiyaçlarına kadar destek olmak amaçlı gerek yurt içi gerek yurt dışı bağlantılarımızla nihayi amcacınıza kadar çözüm ortaklığı sunmaktadır. Devre kartınız için ihtiyac duyacağınız Plastik kutunuzun veya aksamlarının tasarımını ve üretimini biz gerçekleştire biliriz.

Programlanabilir IC

Günümüz şartlarında dijital veya analog devrelerin işlevini yerine getirmekte zorlandıkları noktalarda artık programlana bilir mikrodenetleyici entegreler görev almaktadır. Bu programlana bilen entegreler kartın küçülmesine ayrıca daha işlevsel hale gelmesine neden olmaktadır.

İmalat & Yansanayi

Üretim için gerekli tüm bağlantıları gerçekleştirdiğimiz gibi yansanayi ihtiyaçlarınızıda karşılaya biliriz. İthalatı veya imalatı gerekli tüm noktalarda firmamız çözüm ortaklığı sunmaktadır.
 

İletişim

Nusratiye mh. 5015sk No:2 PK:33050

                                       Akdeniz / MERSİN

   

  Gsm: +(90) 555 820 8789

   mail:  iletisim@barelektronik.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Siyah Çember